Frezowanie CNC

Świadczymy usługi FREZOWANIA, GRAWEROWANIA, PROJEKTOWANIA Współpracujemy z okolicznymi stolarniami i lakierniami.

Posiadamy dwa plotery frezujące, na których frezujemy różne materiały obróbcze.


Frezowanie CNC

Główną usługą, którą świadczymy jest frezowanie CNC, czyli innymi słowy obróbka skrawaniem. Jest to proces polegający na skrawaniu częściowo lub całościowo materiału za pomocą narzędzia tnącego, jakim jest frez. Obracając się z odpowiednią prędkością sunie on po materiale obróbczym, który ulokowany jest na polu roboczym maszyny CNC. Dzięki temu procesowi otrzymujemy detal, o niezwykle dokładnych wymiarach i określonym kształcie.

CNC to skrót od pełnej nazwy Computerized Numerical Control, co oznacza komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. W maszynie CNC jest wbudowany mikrokomputer, który wykonuje polecenia w oparciu o kod alfanumeryczny, za pomocą którego można sterować pracą narzędzi obróbczych.

W zależności od wielkości pola obróbczego maszyny CNC można obrabiać określone wielkości materiałów.

Nasze pole obróbcze to X 2100mm Y 3100mm, co sprawia, że jesteśmy w stanie frezować naprawdę pokaźnych rozmiarów elementy.

Jakie materiały frezujemy?

Nasza maszyna świetnie sobie radzi z obróbką skrawaniem wielu rodzajów materiałów. Są to między innymi:

Sklejka, MDF, Drewno,

Poliamid, Polietylen, Poliwęglan,

Dibond, Plexi, PCV,

pianki, HPL, OSB, Styrodur

To tylko niektóre z materiałów, które można poddawać obróbce na maszynie CNC.

Dla jakich branż wykonujemy usługi frezowania?

Stolarstwo
Branża stolarska to jedna z najściślej współpracujących z nami branż, tworzymy dla tej branży wiele komponentów meblowych. Naszą specjalnością są frezowane fronty oraz witryny.  Współpracujemy z wieloma stolarzami na terenie Karczewa, Otwocka i okolic. Realizujemy również projekty dla warszawskich stolarni. Maszyna CNC pozwala z niezwykłą dokładnością tworzyć nawet najbardziej skomplikowane elementy, co pozwala na tworzenie wyjątkowych aranżacji wnętrz.
Budownictwo i architektura
Z ogromną przyjemnością współpracujemy z deweloperami oraz architektami wnętrz, wykonując rozmaite elementy, takie jak panele ażurowe, panele dekoracyjne, barierki dekoracyjne, sufity dekoracyjne, ramy lustrzane. Dzięki najlepszym maszynom CNC jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne elementy i zapewnić przy tym bardzo wysoką jakość usług.
przemysł
to taka dziedzina, której szczególnie zależy na dokładności i możliwie największemu podniesieniu wydajności pracy. Dla tego sektora tworzymy głównie produkty pozwalające na usprawnienie produkcji. Są to między innymi formy, elementy konstrukcyjne maszyn, prototypy, ekspozytory i wiele innych. 
Reklama
W reklamie najważniejsze jest to, by zachęcić potencjalnego kupca do skorzystania z oferty firmy. W tym celu tworzone są przykuwające wzrok różnego rodzaju produkty reklamowe. Na swoim koncie mamy wiele wyfrezowanych logotypów, ekspozytorów, standów reklamowych, tablic informacyjnych i kasetonów.  Bardzo ważne jest to, aby wykonanie było staranne. My szczególnie uwielbiamy te momenty, kiedy widzimy, że nasze realizacje cieszą się zainteresowaniem. 
projekty indywidualne
Wykonujemy również detaliczne elementy na indywidualne potrzeby, nie musisz umieć tworzyć własnych projektów, aby móc podjąć z nami współpracę. Wystarczy, że opiszesz nam swoją wizję, a my chętnie wykonamy dla Ciebie wszystko, od narysowania projektu, nawet poprzez kupno materiałów, aż po frezowanie.  Spełnialiśmy marzenia o domkach dla lalek,  logo ukochanej drużyny piłkarskiej na ścianie, dekoracjach sali weselnej, obrazach ażurowych. Jeśli masz jakiś pomysł, a żadna inna firma nie świadczy takiej usługi, napisz do nas, chętnie wykonamy coś wspaniałego dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy!

PLOTART

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ